Wszechstronne męskie bluzy robocze

Wszechstronne męskie bluzy robocze

Zapewnienie pracownikom odpowiednio dostosowanej do rodzaju wykonywanej pracy, warunków atmosferycznych, w jakich pracownicy wykonują swoje zadania oraz odpornej na czynniki szkodliwe występujące w środowisku pracy odzieży, jest prawnym obowiązkiem pracodawcy. Odzież ta obejmuje nie tylko specjalistyczne elementy ubioru, jak rękawice ochronne czy obuwie ochronne, ale również spodnie, koszulki czy bluzy robocze męskie.

Męskie bluzy robocze – gdzie zdadzą egzamin?

Ciepła bluza robocza z https://www.bhp-gabi.pl/k8,odziez-robocza-bluzy-robocze.html to idealne dopełnienie stroju roboczego w miejscach, w których niemożliwe jest zapewnienie komfortowej temperatury pracy, jak hale produkcyjne, warsztaty samochodowe czy obiekty magazynowe. Sprawdzą się również przy wykonywaniu zadań na świeżym powietrzu – związanych z porządkowaniem zieleni miejskich, robotami drogowymi czy budowlanymi. Bluzy robocze męskie zapewnią komfort pracy w zimniejsze dni również przy rozwożeniu towarów – dla kurierów, kierowców, pracowników pomocy drogowej.

Męska bluza robocza – bluzy z kapturem i bluzy męskie bez kaptura

Bluzy robocze męskie  to nie tylko modele standardowe. Wśród szerokiego asortymentu znajdziemy modele:

• bluz męskich roboczych bez kaptura,

• bluz męskich roboczych ze stójką,

• bluz męskich roboczych z kapturem,

• bluz męskich roboczych z zamkiem błyskawicznym,

• bluz męskich roboczych bez rękawów – kamizelki robocze.

Z powodzeniem można dopasować typ bluzy do charakterystyki prowadzonych prac i indywidualnych preferencji danego pracownika. Bluzy robocze męskie są również świetnym sposobem na budowanie wizerunku przedsiębiorstwa i reklamowanie marki – można na nich umieścić nadruki z logo lub nazwą firmy czy sponsora.

mężczyzna w bluzie roboczej

Męska bluza robocza – nie tylko ochrona

Bluzy robocze męskie gwarantują wszechstronną ochronę przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby narazić pracownika tak na zachorowanie na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych lub długotrwałego narażenia na obniżoną temperaturę, jak i na obrażenia mechaniczne. Jednakże wyspecjalizowane bluzy robocze męskie to nie tylko komfort termiczny i ochrona mechaniczna. Bluzy robocze męskie gwarantują również wodoodporność, wysoka elastyczność, bezpieczeństwo przenoszonych przyrządów i urządzeń – niektóre z modeli posiadają liczne ściągacze oraz szczelnie zapinane kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne.

Bluzy robocze męskie to świetne rozwiązanie na każdą porę roku. Z powodzeniem posłużą jako wierzchnie okrycie podczas chłodniejszych dni wiosennych i jesiennych, mogą stanowić dodatkowe ocieplenie pod kurtkę. Sprawdzą się również jako ubrania gospodarskie oraz do prac okołodomowych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij