Szampon przeciw wypadaniu włosów

Znowu musisz przepychać zlew czy wannę, bo zostały zatkane Twoimi włosami? Nie możesz już sobie poradzić z wypadającymi włosami? Znajdujesz je wszędzie, nie tylko na szczotce? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to przyszła pora na poprawienie kondycji Twoich włosów.

Aby polepszyć kondycję swoich włosów, warto o nie zadbać zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Poznaj top 5 walki z wypadaniem włosów.

Po pierwsze, warto zaopatrzyć się w szampon przeciw wypadaniu włosów. Tylko zanim takowy zakupimy, zapoznajmy się z jego składem. Ważne jest, by nie zawierał parabenów, czy SLS. Dobrze, by posiadał w swoim składzie biotynę. Warto stosować szampony ziołowe, na przykład z pokrzywy.

Po drugie, stosujmy maski do regeneracji naszych słabych włosów. Można zakupić lub wykonać samemu. Potrzebna będzie nafta kosmetyczna i jajko. Można dodać trochę cytryny. Taką maseczkę stosujmy dwa razy tygodniu.

Po trzecie wcierki przeciwko wypadaniu włosów. Będzie nas to kosztowało trochę wysiłku, bo wcierkę trzeba wmasowywać we włosy codziennie przez 30 dni, żeby osiągnąć efekty. Ale efekt jest warty poświęcenia.

Po czwarte odżywanie od wewnątrz. W aptece dostępne są różne suplementy, które pomogą nam poradzić sobie z wypadaniem włosów. Tylko trzeba pamiętać, że tabletki należy brać około dwa miesiące, żeby był efekt.

Po piąte zioła. Na przykład picie pokrzywy zapobiega wypadaniu włosów. Tylko trzeba ją pić regularnie, żeby dojrzeć rezultaty.

Aby włosy przestały wypadać potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Sam szampon przeciw wypadaniu włosów nie wystarczy, trzeba się bardziej postarać. Efekt nie będzie natychmiastowy, ale po pewnym czasie zobaczymy odrastające od głowy włoski. To będzie znak, że wysiłek się opłacił.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij